Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Grudna Kępska – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Podkarpaciu

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

135 000 zł10 095 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest pełne prawo własności niezabudowanej nieruchomości gruntowej o charakterze rolnym, oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 499/1, o łącznej powierzchni 1,0095.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł7 375 m² 5,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki rolno/leśna o powierzchni 73,75 ar zlokalizowana w miejscowości Grudna Kępska, gm. Biecz, pow. gorlicki. Działka jest objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Ropica Górna

Ropica Górna(Grudna Kępska + 17 km)

120 000 zł1 590 m² 75,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1590 ha, położona w miejscowości Ropica Górna (woj. małopolskie, powiat gorlicki, gmina Sękowa). Zgodnie z Miejscowy Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Widokowa

Moszczenica(Grudna Kępska + 15 km)

156 000 zł3 200 m² 48,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano- rolna o powierzchni 32 ary położona w urokliwej miejscowości Moszczenica , Powiat Gorlice, małopolska. Działka jest idealna na budowę domu lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Graniczna

Zalasowa(Grudna Kępska + 24 km)

49 900 zł809 m² 61,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

-rezerwacja- bardzo widokowa działka budowlana o powierzchni 8.09 ara. W sąsiedztwie ładna zabudowa mieszkaniowa oraz tereny niezabudowane Piękny, nasłoneczniony stok południowy Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Nienaszów

Nienaszów(Grudna Kępska + 25 km)

20 000 zł2 500 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę w Nienaszowie. Działka o powierzchni około 25ar , kształtem zbliżona do prostokąta. Zgodnie z planem zagospodarowania działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Chlebna

Chlebna(Grudna Kępska + 24 km)

51 000 zł3 000 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Prezentujemy do sprzedaży piękną, widokową działkę o powierzchni 30ar położoną w miejscowości Chlebna, gmina Jedlicze. Działka położona w terenie, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Huta Gogołowska

Huta Gogołowska(Grudna Kępska + 23 km)

162 000 zł5 400 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli poszukujesz działki w spokojnej, widokowej okolicy mamy coś dla Ciebie! W ofercie działka budowlana nr 331/1, 331/2 o powierzchni 54 ary położona w malowniczej Hucie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Rożnowice

Rożnowice(Grudna Kępska + 10 km)

82 000 zł16 000 m² 5,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki rolno/leśna o powierzchni 1,60 ha zlokalizowana w miejscowości Rożnowice, gm. Biecz, pow. gorlicki. Działka jest objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Zagórzany

Zagórzany(Grudna Kępska + 12 km)

106 000 zł1 707 m² 62,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Zagórzanach. Lekko nachylona, z widokiem na okoliczne wzgórza, położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Działka posiada przyłącze gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Racławice

Racławice(Grudna Kępska + 8 km)

67 000 zł2 446 m² 27,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładna, widokowa działka rolna w miejscowości Racławice gmina Biecz województwo Małopolskie o powierzchnie 2446 m2. Działka prosta w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kryg

Kryg(Grudna Kępska + 10 km)

110 000 zł1 647 m² 66,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy na prezentacje. Wymarzona działka przy szkole I przedszkolu! Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną o numerze 1726, o powierzchni 0,1647 ha, która zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Grudna Kępska

Grudna Kępska,małopolskie

35 000 zł9 500 m² 3,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Super okazyjna cena!, znakomita lokata kapitału. Knc Nieruchomości w Gorlicach proponuje widokową działkę budowla-rolną z usługami nieuciążliwymi o powierzchni 95 arów położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Grudna Kępska

Grudna Kępska,małopolskie

95 000 zł22 700 m² 4,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Gospodarstwo rolne w gminie Biecz w miejscowości Grudna Kępska. Działka o łącznej powierzchni 2,27 ha w tym grunty rolne zabudowane 11 arów, lasy, pastwiska, grunty orne.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij